webmaster webmastering webdesign

Jesteś tutaj: webmade.org >> konkurs

Wstęp

Z powodu małego zainteresowania konkurs zawieszony do odwołania.

Celem konkursu jest, przede wszystkim, promocja osób posiadających wiedzę z dziedziny webmasteringu, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem i umiejętnościami pisząc publikację(artykuł/tutorial/poradę).

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać publikację dotyczącą tworzenia stron internetowych lub o podobnej tematyce (np. pozycjonowanie, marketing internetowy itp.). Wszystkie prace należy odpowiednio sformatować i wysłać na skrzynkę pocztową konkursu do końca miesiąca, w którym dana edycja ruszyła. Szczegóły znajdują się w regulaminie.

W każdej edycji konkursu do wygrania jest roczna prenumerata największego na świecie magazynu poświęconemu PHP - PHP Solutions, najpopularniejszy polski edytor tekstu - CoreEditor w wersji PROFESSIONAL OEM oraz dowolna książka dostępna w ofercie wydawnictwa Helion mieszcząca się w kwocie 150zł.

Łączna wartość nagród to ponad 300zł.

Dodatkowo każda wyróżniona praca zostanie opublikowana na łamach serwisu wraz z adresem strony autora. Autorzy wyróżnionych materiałów jeśli tylko będą czuć się na siłach będą mogli dołączyć do redakcji i wspólnie tworzyć historię serwisu webmade.org.

Jeśli masz jakieś wątpliwości to pytaj poprzez formularz kontaktowy.

ostatni news

[2008-07-07] Brak rozstrzygnięcia

Z powodu małego zainteresowania siódmą edycję konkursu zwycięzca nie został wyłoniony, a konkurs zawieszony do odwołania.

Chcesz zostać programistą?

Poznaj 6 kroków do efektywnej
nauki programowania!

 

valid XHTML
valid CSS
© 2004-2008 copyright by webmade.org