webmaster webmastering webdesign

Jesteś tutaj: webmade.org >> recenzje >> książki

Marketing internetowy w wyszukiwarkach

autor: Mateusz Bogolubow, ostatnia modyfikacja: 2007-02-05

szukaj: maketing internetowy maketing internetowy pozycjonowanie pozycjonowanie Google AdWord Google AdWord Onet boksy Onet boksy

Marketing internetowy w wyszukiwarkach

Pozycja "Marketing internetowy w wyszukiwarkach" to książka idealna dla osób, które chcą wypromować swój produkt czy usługę w Internecie.

Wyszukiwarka to obecnie medium, które dobrze wykorzystane pozwoli przynosić całkiem niezłe przychody nie tylko jej właścicielom. Dzięki tej pozycji dowiesz się w jaki sposób można to uczynić.

Zapewne większość osób, które czytają tą recenzje uważa, że marketing internetowy polega jedynie na dobrym wypozycjonowaniu serwisu i tyle. To prawda, że optymalizacja i pozycjonowanie jest bardzo ważne. Zresztą można trochę na jej temat przeczytać w tej publikacji, ale autor udanie prezentuje wyższość płatnych linków (np. Google AdWords, Onet boksy) od wyników pozycjonowania.

Sam byłem sceptycznie nastawiony do tego typu marketingu, ale po przeczytaniu tej książki widzę nowe możliwości w tego typu promocji i z całą pewnością je wykorzystam.

Głównym nacisk położony został na opis programu AdWords firmy Google. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta firma ta posiada prawie 80% udział na polskim rynku wyszukiwarek i na dzień dzisiejszy posiada najbardziej rozbudowany skrypt obsługujący cały system.

Zatem nie zwlekaj i zacznij zarabiać dzięki wyszukiwarką!

Marketing internetowy w wyszukiwarkach
Wydawnictwo Helion - 03/2006

Mateusz Bogolubow

Osoby czytające tę publikację przeglądały również:

Chcesz zostać programistą?

Poznaj 6 kroków do efektywnej
nauki programowania!

 

valid XHTML
valid CSS
© 2004-2008 copyright by webmade.org