webmaster webmastering webdesign

Jesteś tutaj: webmade.org >> wiadomości >> wydarzenia

I Sympozjum Uczestników Programów Partnerskich

dodano: 2007-03-19, źródło: di.com.pl

szukaj: programy partnerskie programy partnerskie zarabianie w internecie zarabianie w internecie

31 marca w Warszawie odbędzie się pierwsze w Polsce Sympozjum Uczestników Programów Partnerskich, którzy zajmują się zarabianiem w internecie. Organizatorem SUPP jest firma Netina Sp. z o.o., prowadząca Wydawnictwo Złote Myśli, w ramach którego funkcjonuje Złoty Program Partnerski.

Podczas trwania seminarium uczestnicy uzyskają wiele praktycznych informacji, które pomogą doskonalić sprzedaż w Sieci. Będą wiedzieć jak nie popełniać błędów we współpracy z PP, poznają przydatne praktyczne triki, dowiedzą się jak podnosić skuteczność swoich działań e-biznesowych, jak wykorzystywać dostępne narzędzia, będą mieć możliwość spotkania i posłuchania osób, które utrzymują się właśnie z PP. To jedyna taka okazja w Polsce, aby spotkać się z osobami, które faktycznie zarabiają na programach partnerskich, które wiedzą co robić w praktyce, aby zarabiać.

Głównym założeniem SUPP jest zapewnienie aktywnym Partnerom programów partnerskich rzetelnej dawki praktycznych metod zwiększania efektywności i zyskowności. Podczas sympozjum będzie można posłuchać ludzi, którzy są pionierami w dziedzinie e-biznesu i programów partnerskich w Polsce jak np. Piotra Majewskiego, czy Kamila Cebilskiego, jak również specjalistów w dziedzinie motywacji, pozycjonowania, wykorzystania narzędzi internetowych i twórców programów partnerskich.

Wykłady poprowadzą min. Kamil Cebulski, Damian Daszkiewicz, Tomasz Kozłowski, Piotr Majewski, Sebastian Schabowski, Aneta Styńska, Nikodem Marszałek.

Oficjalne otwarcie seminarium odbędzie się o godzinie 10:00, jednakże rejestracja uczestników będzie czynna od godziny 9:00. Każdy uczestnik otrzyma identyfikator oraz specjalną torbę z prezentami.

Dla wszystkich uczestników SUPP przewidziany jest poczęstunek składający się napojów i małych przekąsek na słodko.

Piotr Cygan - Dziennik Internautów - www.di.com.pl

Osoby czytające tę wiadomość przeglądały również:

Chcesz zostać programistą?

Poznaj 6 kroków do efektywnej
nauki programowania!

 

valid XHTML
valid CSS
© 2004-2008 copyright by webmade.org