webmaster webmastering webdesign

Jesteś tutaj: webmade.org >> recenzje >> aplikacje

Galleroo

autor: Patryk 'yarpo' Jar, ostatnia modyfikacja: 2007-02-03

szukaj: galleroo galleroo galeria galeria galeria internetowa galeria internetowa

galleroo

Szukasz szybkiego narzędzia za pomocą którego będziesz mógł wykonać przejrzystą galerię internetową? Jeśli tak, to jest to program dla Ciebie. Bardzo prosty, darmowy (na pewno dla użytkoników indywidualnych) generator galerii opartych o strony HTML.

Funkcje: Program być może nie jest tak bardzo rozbudowany jak niektóre aplikacje komercyjne, jednak potrafi naprawdę sporo. Obsługuje 8 różnych formatów plików (jpg, gif, png, tiff, tga, avi, mpg, mov). W szybki sposób tworząc z wyznaczonych plików schludną galerię.

Obsługa programu nie powinna nastręczyć problemu nikomu, kto kiedykolwiek miał do czynienia z podobnym programem. Osoby, które siądą do takiego narzędzia po raz pierwszy mogą mieć pewne problemy. Jednak metoda prób i błędów z pewnością dojdą jak i co. Program jest w języku angielskim, jednak wszystkie potrzebne funkcje są od razu widoczne. Należy wybrać schemat galerii, zatytułować galerię, wskazać folder źródłowy, w którym są grafiki do galerii, oraz folder docelowy, gdzie będzie umieszczona gotowa galeria. Klik, chwila oczekiwania i gotowe.

Z pewnością można znaleźć wiele innych generatorów galerii. Więc czemu korzystać z tego? Po pierwsze ma stosunkowo niewielkie rozmiary. Wersja instalacyjna zajmuje mniej niż 3MB. Po za tym jest to program darmowy. A przecież zawsze lepiej mieć na komputerze oryginalny software.

Więcej na temat programu można znaleźć na http://xysters.net

Patryk 'yarpo' Jar

Osoby czytające tę publikację przeglądały również:

Chcesz zaistnieć w sieci?
Strony www.
Odwiedź naszą stronę!

 

valid XHTML
valid CSS
© 2004-2008 copyright by webmade.org