webmaster webmastering webdesign

Jesteś tutaj: webmade.org >> wiadomości >> wyszukiwarki

Yahoo! Lepsze od Google

dodano: 2007-03-21, źródło: webinside.pl

szukaj: oneSearch oneSearch Yahoo Yahoo Google Google

Dzięki usłudze oneSearch, Yahoo! może cieszyć się tym, że ma przewagę nad swoim największym konkurentem – Google, co jest niewątpliwym sukcesem.

Yahoo! Od czasu pojawienia się Google miało ciężki orzech do zgryzienia – w jaki sposób pokonać Google? Na razie większych szans nie ma jeżeli chodzi o wyszukiwarkę internetową, jednak dzięki stworzeniu wyszukiwarki do telefonów komórkowych o nazwie oneSearch, jest niewątpliwym liderem w tej kategorii.

Usługa oneSearch jest źródłem różnych przydatnych informacji – w zależności od miejsca w jakim znajduje się posiadacz telefonu, otrzymuje informację o adresach kin, repertuarze, imprezach, koncertach czy nawet o korkach ulicznych. Aktualnie dostępność tej usługi w Stanach Zjednoczonych jest na poziomie 85%, jednak planowany jest dalszy rozwój i wzrost popularności tej usługi dzięki umowom podpisanym z największymi producentami telefonów komórkowych.

Jednak jeżeli chodzi o Internet to Google nadal ma i będzie miało gigantyczną przewagę nad całą konkurencją i nic nie zapowiada zmian w tej kwestii.

Paweł Cebula, webinside.pl

Osoby czytające tę wiadomość przeglądały również:

Chcesz zostać programistą?

Poznaj 6 kroków do efektywnej
nauki programowania!

 

valid XHTML
valid CSS
© 2004-2008 copyright by webmade.org