webmaster webmastering webdesign

Jesteś tutaj: webmade.org >> wiadomości >> różne

Praca w Google do wzięcia

dodano: 2007-03-08, źródło: webinside.pl

szukaj: praca praca google google

Google zatrudnia około 1,500 osób w całej Europie. Obecnie firma prowadzi rekrutację najzdolniejszych polskich inżynierów do centrum badawczo-rozwojowego w Krakowie, którzy będą współtworzyć mechanizmy wyszukiwania i inne produkty dla wyszukiwarki Google.

Specjaliści z Google spotykają się z kandydatami od 8 do 10 marca podczas, największego w Europie, Festiwalu IT odbywającego się w krakowskiej Akademii Ekonomicznej.

Google popiera współpracę oraz działania swoich ośrodków i zespołów na całym świecie. Innowacje i technologia są wpisane w filozofię Google, dlatego firma zachęca inżynierów do poświęcania 20% czasu na rozwijanie ich własnych kreatywnych pomysłów. Dzięki temu utrzymują oni innowacyjność firmy. Ludzie przemieszczają się między projektami i powstaje samo organizujące się środowisko, składające się z małych zespołów.

Polska znana jest z utalentowanej i wykształconej kadry inżynierów.W tym roku, Tomasz Czajka, student Uniwersytetu Warszawskiego, zwyciężył w europejskim konkursie Google Code Jam, pokonując 49 przeciwników z 15 krajów. W europejskim finale konkursu znalazło się aż 11 finalistów z Polski.

Nowe centrum badawczo – rozwojowe Google będzie współtworzyć programy i aplikacje do wyszukiwarki przeznaczone zarówno na rynek polski, jak i światowy. Będzie to pierwsze centrum badań i rozwoju w Europie Środkowej, dziesiąta placówka w Europie i trzydziesta pierwsza na świecie.

Więcej na www.google.pl/jobs

Dawid Kulbaka, webinside.pl

Osoby czytające tę wiadomość przeglądały również:

Chcesz zostać programistą?

Poznaj 6 kroków do efektywnej
nauki programowania!

 

valid XHTML
valid CSS
© 2004-2008 copyright by webmade.org