webmaster webmastering webdesign

Jesteś tutaj: webmade.org >> wiadomości >> różne

Powstała Wellcam TV

dodano: 2006-09-27, źródło: webinside.pl

szukaj: telewizja internetowa telewizja internetowa Wellcam TV Wellcam TV

Ruszyła Wellcam TV, telewizja internetowa dostępna na platformie inteligentnych multimediów TVIP. Oferta programowa platformy skierowana jest do internautów o zróżnicowanych zainteresowaniach i potrzebach.

Wellcam TV to telewizja ambitnych i wymagających odbiorców, jej misją jest rekomendowanie atrakcyjnych miejsc, wydarzeń i pomysłów na spędzenie wolnego czasu. W Zakopane TV użytkownik znajdzie relacje i reportaże z wydarzeń kulturalnych i sportowych z Zakopanego, bieżące informacje codziennie aktualizowane oraz wideo ofertę podmiotów segmentu turystycznego. Atutem obu telewizji są przekazy na żywo do Internetu z wydarzeń, których użytkownik nie zobaczy w innych telewizjach.

- Szanujemy naszych odbiorców, a w szczególności ich czas – mówi Honorata Gawlas główny manager TVIP – użytkownik decyduje co i kiedy ogląda. Obie telewizje wyposażone są w system prezentowania użytkownikowi w pierwszej kolejności materiałów, których jeszcze nie oglądał na swoim komputerze. Komfort korzystania z platformy TVIP to przede wszystkim jej 24 h dostępność i prostota użytkowania. Zastosowanie technologii streaming’u i flash nie zmusza użytkownika do instalowania dodatkowych programów, aby móc oglądać telewizje” – mówi Dominik Twardowski, współtwórca TVIP.

Poprzez współpracę z uczelniami artystycznymi i instytucjami kultury Wellcam TV pragnie prezentować potencjał twórczy środowiska artystycznego w Polsce.

- Kultura nadal potrzebuje mecenasów i jesteśmy bardzo otwarci na taki rodzaj współpracy Przyszłość pokaże, czy artyści i instytucje są gotowi przyjąć propozycję innowacyjnej promocji – odpowiada Honorata Gawlas.

- Jeśli dzisiaj nie przekonują ich nowatorskie metody promocji, to będą mieli okazję zobaczyć jak prezentują swoje oferty np. nowoczesne obiekty rekreacyjne czy firmy organizujące ekstremalne wyprawy. Bo prócz tematyki kulturalnej w Wellcam znajdują się filmy z pomysłami na ciekawe spędzenie wolnego czasu - dodaje.

Dawid Kulbaka, webinside.pl

Osoby czytające tę wiadomość przeglądały również:

Chcesz zostać programistą?

Poznaj 6 kroków do efektywnej
nauki programowania!

 

valid XHTML
valid CSS
© 2004-2008 copyright by webmade.org