webmaster webmastering webdesign

Jesteś tutaj: webmade.org >> blog >> lipiec 2007

Wyniki I edycji konkursu

dodano: 2007-07-13, opublikował: Mateusz Bogolubow

Przez cały czerwiec i kilka pierwszych dni lipca (z powodu wydłużenia terminu) można było nadsyłać prace na konkurs organizowany przez serwis. Dziś zostały ogłoszone wyniki.

Pierwsze miejsce zdobył (i tym samym wygrał książkę "AJAX w akcji") bezapelacyjnie autor publikacji "Bezpieczeństwo skryptów PHP". Z tego miejsca chciałbym pogratulować jeszcze raz zwycięzcy i życzyć dalszych sukcesów.

Nawiązując jeszcze do tej edycji konkursu muszę przyznać, że byłem zaskoczony ilością prac jakie dotarły na konkurs i to negatywnie. Sądziłem, że ilość publikacji będzie dużo większa niestety tak się nie stało.

Przypuszczam, że powodem tego był koniec roku szkolnego (semestru na uczelniach) i związany z nim natłok pracy - wychodzenia na prostą...

Może są też inne przyczyny, które mają wpływ na taki obrót sprawy. Być może nagrody nie są powalające, ale powiedzmy sobie szczerze, że napisanie artykułu też jest jest rzeczą bardzo trudną - wystarczy trochę chęci, której najwidoczniej brakuje w naszej społeczności :P. Co do nagród to chętnie posłucham Waszych propozycji - może uda mi się coś jeszcze zorganizować... czekam na propozycje.

Już w sierpniu kolejna edycja. Mam nadzieję, że tym razem więcej osób będzie chętnych do podzielenia się własnym doświadczeniem z zakresu projektowania i tworzenia stron internetowych.

Mateusz Bogolubow

Poprzednie wpisy:

Chcesz zostać programistą?

Poznaj 6 kroków do efektywnej
nauki programowania!

 

valid XHTML
valid CSS
© 2004-2008 copyright by webmade.org