webmaster webmastering webdesign

Jesteś tutaj: webmade.org >> wiadomości >> różne

Blox.pl będzie płacił najlepszym blogom

dodano: 2007-02-23, źródło: webinside.pl

szukaj: blogi blogi

Blox.pl uruchomił Syndykat, który będzie gromadził i promował najciekawsze blogi w serwisie. Na ich autorów czekają m. in. atrakcyjne formy promocji na stronie głównej Gazeta.pl oraz emitowanie płatnych linków.

Syndykat dostępny jest w serwisie Blox.pl i ma na celu gromadzenie i promocję najlepszych blogów. Aby blog znalazł się w Syndykacie, powinien być prowadzony dłużej niż pół roku, aktualizowany minimum dwa razy w tygodniu i przede wszystkim wartościowy merytorycznie. Istotny jest także ciekawy pomysł oraz szata graficzna.

Zadaniem Syndykatu jest kierowanie ruchu w portalu do najciekawszych blogów. Przyjęte blogi otrzymują specjalną ikonę i są promowane na głównej stronie portalu Gazeta.pl, w specjalnym boksie serwisu Blox.pl oraz przy artykułach publikowanych w portalu.

Serwis Blox.pl planuje uruchomienie wkrótce specjalnego programu emisji płatnych linków, który obejmie blogi należące do Syndykatu. Autorzy blogów, na których zostanie wykupiona emisja tych reklam, otrzymają 50% wpływów.

Reklamy będą każdorazowo indywidualnie zamawiane przez reklamodawcę i dostosowane do zawartości bloga. Treść reklamy nie będzie przesłaniać treści bloga.

W ciągu pierwszego dnia funkcjonowania Syndykatu zakwalifikowano do niego 29 blogów z takich kategorii jak Edukacja, Komputery i internet, Kuchnia, Kultura, Polityka, Regionalne, Sport, Turystyka. Informacje o Syndykacie dostępne są na blogu Syndykat.blox.pl.

Dawid Kulbaka, webinside.pl

Osoby czytające tę wiadomość przeglądały również:

Chcesz zostać programistą?

Poznaj 6 kroków do efektywnej
nauki programowania!

 

valid XHTML
valid CSS
© 2004-2008 copyright by webmade.org