webmaster webmastering webdesign

Jesteś tutaj: webmade.org >> blog >> lipiec 2007

Szablony stron WWW

dodano: 2007-07-23, opublikował: Mateusz Bogolubow

Od 1 lipca na łamach serwisu pojawiły się darmowe szablony stron WWW, z których możecie korzystać podczas tworzenia własnej witryny. Do tej pory udało się nam zgromadzić ponad 30 prac. Co ważniejsze zbór ten się cały czas powiększa.

Najwięcej swoich prac udostępnili właściciele witryn, na których można znaleźć darmowe jak i odpłatne (np. za SMS) szablony. Są to m.in. Łukasz Długozima (szablony.maniak.pl), Daniel Perec (d4u.pl) oraz sliffka (szabloniki.com).

Najczęściej każdy szablon można dowolnie modyfikować pozostawiając jedynie stopkę lub/i link do strony autora. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w uwagach, które można znaleźć na podstronie konkretnej pracy.

Jeśli tworzysz szablony i chciałbyś je pokazać szerszej publiczności skontaktuj się z nami poprzez formularz, a my zajmiemy się resztą.

Dodam tylko na koniec, że udostępnienie swoich prac jest całkiem niezłą formą promocji osoby jak i strony. Od czasu kiedy dział pojawił się - czyli 23 dni - odwiedziło go ponad 2,5 tyś. użytkowników(uniqIP).

Zapraszam do działu darmowe szablony

Mateusz Bogolubow

Poprzednie wpisy:

Chcesz zostać programistą?

Poznaj 6 kroków do efektywnej
nauki programowania!

 

valid XHTML
valid CSS
© 2004-2008 copyright by webmade.org